איך לשרוד מסיבת רווקים עם חשפנית?

יום החתונה הנו יום מאוד מלחיץ עבור רוב החתנים, אשר ההתחייבות הכי גדולה שלהם עד היום הייתה למקום העבודה או לחברה סלולארית. ועם כל הלחץ הזה, צריך גם לארגן חתונה מדהימה. אבל לפני החתונה, לחתן יש עוד משוכה אחת לעבור – מסיבת רווקים. היתרון הגדול במסיבת רווקים הנה שהחתן לא צריך לדאוג לארגון שלה. הוא רק צריך לדאוג איך לשרוד את המסיבה…

 

ריכזנו עבורך החתן כמה כללים חשובים לפני מסיבת הרווקים שלך.

  • את תשאל את החברים מה כדאי לעשות במסיבה. תחליט עם עצמך מה אתה רוצה ותבהיר להם. אם לא תעשה זאת, מסיבת הרווקים שלך, תהיה הזדמנות טובה בשבילם לממש את הפנטזיות שלהם עצמם. וזה כולל מן הסתם, חשפניות, הרבה אלכוהול והרבה בלגן.
  • אחרי שכבר אתה יודע מה התוכנית למסיבה, שתף את אשתך לעתיד בעניין. זה גם מראה שאתה נותן לה כבוד ולא מסתיר ממנה משהו. לא רק אתה לחוץ לפני החתונה, סביר להניח שהיא גם.
  • לגבי השאלה אם להזמין למסיבה גם את הצד של הכלה, כמו אח של הכלה, או אביה – כאן אתה צריך לבדוק עם עצמך כמה אתה קרוב אליהם ומרגיש נוח לידם. במידה ובמסיבה צריכים להיות חשפניות אז מומלץ לא להביא אותם. דרך אחת טובה לפתור את הבעיה, הנה להתחיל את הערב במועדון או מסעדה, לאכול ולשתות יחד. לשם אפשר להזמין את כולם. אחרי שעה שעתיים, צריך להגיד להם שלום והחברה הטובים ימשיכו יחד ליעד הבא..

מי חוגג איתך את המסיבה?

  • החברים במסיבה צריכים להיות חברים טובים מאוד שלך, שמכירים אותך טוב ושאתה מרגיש חופשי לידם.
  • בחברה שלך ישנם כינויים מיוחדים בהם אתם קוראים אחד לשני, והרבה סיפורים משותפים מהעבר בבית ספר, צבא , אוניברסיטה או השכונה שבה גדלתם.
  • החברים שלך צריכים להכיר טוב את ההיסטוריה הרומנטית שלך, איזה סוג בנות אתה אוהב, למי אתה נמשך יותר.
  • כמובן, מי שחוגג איתך את מסיבת הרווקים צריכים להיות החברה הטובים שסומכים אחד על השני לשמור את הסודות שלכם ביניכם, כך שמה שיקרה במסיבה ישאר במסיבה…
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: