ארגון מסיבת רווקים עם חשפניות

הנה מתקרב היום הגדול של חברך הטוב ביותר, טקס המעבר שלו מרווק לנשוי, וכן חתונה זה חשוב, אבל קודם כל מדובר בארגון מסיבת רווקים. מסיבת רווקים היא מסורת ארוכת טווח שחוגגת סיומה של תקופה, יש בה משהו יפה ומשהו מסוכן, חתנים רבים "מעדו" במסיבת הרווקים שלהם ונאלצו לשלם על כך באיבוד בת זוגם – כך שיש להיזהר. על החבר הטוב ביותר לארגן את המסיבה ולשמור על חברו.

 

ניתן לארגן מסיבת רווקים בכמה דרכים ובכמה מקומות:

  • בבית – לארגן את כל החברים (רצוי לא לילה לפני החתונה כדי שהחתן לא יהיה גמור בערב חתונתו). לדאוג למוזיקה טובה, אוכל, אלכוהול ואם ממש רוצים אפשר להזמין גם חשפנית.
  • לשכור ווילה – על אותו הרעיון של המסיבה בבית, רק ביתר פרטיות. בווילה ניתן להיות יותר משוחררים. בווילות וסוויטות רבות ניתן למצוא ג'קוזי, בריכה ומתקנים מהנים אחרים. יהיה קצת יותר נעים להזמין לשם חשפנית או מספר חשפניות כי ידוע מראש שהשכנים לא יתלוננו על הרעש.
  • לסגור מועדון – ניתן לסגור מועדון עם די-ג'י מגניב ואווירה סקסית, לרקוד לתוך הלילה, לשתות הרבה ואף להזמין חשפניות.
  • ללכת למועדון חשפניות – מאוד פשוט ולא דורש ארגון רב מידי. בוחרים מועדון, מביאים שטרות של כסף ונכנסים. אזהרה: שתייה מרובה עלולה להיות יקרה (שלא כמו בבית למשל) מועדון מוצלח הוא מועדון החשפנות "הבורסה" ברמת גן.
  • לחגוג בספא – מקומות רבים מציעים שירותים נהדרים וביניהם שירותי חשפנות. בספא יש מתקנים נהדרים בסגנון הג'קוזי, הסאונה, הבריכה והמסאז'ים. כך בעצם ניתן ליהנות משלל פעילויות מרתקות בצורה כיפית ודיסקרטית. לפניכם דוגמא: בלו ספא בפתח תקווה – מציעה שתי קומות מאובזרות במיוחד, בקומה הראשונה תמצאו סאונה, ג'קוזי גדול, בר, פליסטיישן, שולחן סנוקר, מערכת שמע, מערכת קריוקי. ובקומה השנייה יש חדר גדול עם מקלחת. המקום מתאים בערך ל30 אנשים. אהה, והם מציעים שירותי חשפנות משלהם.

ארגון מסיבת רווקים משותפת

הרבה זוגות צעירים מחליטים לחגוג את מסיבת הרווקים שלהם במשותף, אפשר לעשות זאת בבית עם כל החברים, במועדון, פיקניק או על האש. יש זוגות שלוקחים את כל החברים לספא או שוכרים ווילה. אם הזוג חוגג ביחד אין זה אומר שאי אפשר לספק להם חשפנים וחשפניות. ההפך, מופע משותף יכול להיות נחמד.

הזמנת חשפנית למסיבת רווקים

רצוי לסגור עם החשפנית או סוכנות החשפניות מראש, וזאת מכיוון שהזמנה ברגע האחרון עלולה לייקר את המופע. רצוי למצוא סוכנות בקרבת מקום, לסגור עם החשפנית על מוזיקה, תחפושות ושאר ירקות. כמובן, לסגור על מחיר מראש.

היום מאוד פופולארי להזמין יותר מחשפנית אחת, ניתן למצוא צמדים של חשפניות העובדות יחד או להזמין מופע לסבי מהסוכנות.

ארגון הדברים הנלווים

מסיבת רווקים באשר תהיה, זקוקה למוצרים נלווים בצורות אלכוהול, אוכל ומוזיקה. אין צורך לעשות הכול לבד, חלקו את העבודה בין החברים. אפשר שכל אחד יביא משהו או שכולם יאספו כסף ואז לקנות הכול בצורה מרוכזת.

עיצוב מסיבת רווקים

אם בחרתם לעשות את המסיבה בבית או בווילה להשכרה, זה יכול להיות מצחיק אם תעצבו את המתחם בהתאם, שימור סרט כחול בDVD שיתנגן לו ברקע, נסו להשיג בובה מתנפחת שתשב לה על הספה בשביל הצחוקים, ופזרו קונדומים ברחבי החדר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: