הצעות עבודה חשפנים / חשפניות

היום אין דבר שמכניס כסף מהר יותר לכיס מאשר תעסוקה כחשפן או חשפנית. זה נכון שאפשר למלצר מצאת החמה ועד צאת הנשמה בשביל 30 שקל בשעה, וזה נכון שאפשר גם לעבוד כפועל בניין. אבל אם יש לכם את התנועות הנכונות ואת הגוף המתאים אז בשביל מה? כל עוד לא מפריע לכם נפשית להתפשט מול זרים, אז הייתי מציעה לכם ללכת על זה. מה שכן, אם באמת היית פועל בניין, אל תמהר להיפטר מהקסדה, שמור אותה למופע, תאמין לי הבנות ישתגעו אחרייך. אז הנה נעשתה ההחלטה לעשות הסבת מקצוע לעולם הסטריפטיז, שם השעות קטנות והכסף גדול. מצוין, מה הלאה? איזה אופציות יש לכם?

הצעות עבודה חשפנים / חשפניות בשלל מועדוני חשפנות

אז קודם כל תמיד ישנם מועדוני החשפנות למיניהם, בתל אביב אפשר למצוא אותם בכל חור. רוב המועדונים הם מועדונים המיועדים לגברים. משמע לנשים חשפניות אולי יהיה קל יותר למצוא תעסוקה בסגנון המועדון. אך גם מועדוני צ'יפנדיילס (חשפנים גברים) יש מספיק, ואם לא, אז תמיד אפשר למצוא את המועדונים שמספקים ערב אחד של ליין חשפנות גברית לשם עינוג המין הנשי.

אופציה שיש לנשים, היא לקחת קורס חשפניות בבית הספר לריקודים ארוטיים של מועדון החשפנות הבורסה. הנשים שמתקבלות לקורס הן בעלות פוטנציאל גבוה להתקבל לעבודה על בימות מועדון הבורסה. הקורס עולה 1900 ₪.

אם ריקוד על מוט לא עושה לכם את זה כל כך ואתם יותר מעוניינים בעבודה אישית, האופציה הטובה ביותר היא ללכת לאירועים פרטיים. האירועים הללו כוללים מסיבות רווקים, רווקות, ימי הולדת, מסיבות גיוס, שחרור וכן הלאה. לרוב אלה מסיבות שנעשות בבתים פרטיים, בווילות להשכרה ובחדרי מלונות.

איך מגיעים לעבודות חשפנות פרטיות?

  • מתחילים לעבוד דרך סוכנות, לסוכנות אחת יש כמה חשפנים וחשפניות הם שולחים אתכם למקומות השונים ולוקחים דמי תיווך.
  • להיות עצמאיים – אפשר פשוט לפרסם את עצמכם בעיתונים ובאינטרנט ולעבוד באופן עצמאי, ישנם לא מעט אתרים בהם אפשר לקנות מקום לפרסום, לארגן תמונה סקסית במיוחד, לרשום מספר טלפון ויאללה בלגן.
  • ליצור קשרים עסקיים עם מקומות שמפנים אנשים לחשפנים – ישנם מקומות שונים שיכולים להפנות אליכם קליינטים, זה יכול להיות אנשים שבבעלותם ספא מיוחד למסיבות רווקים שנותנים את האופציה להזמין חשפן או חשפנית אליהם לספא. זה יכול להיות בעל ווילה להשכרה, ככל שתפתחו קשרים מקצועיים רחבים יותר עם מקומות שמתקשרים לארגון מסיבות הקשורות לסקס כך יגדל קהל הלקוחות שלכם.

בגדול אם יש לכם את זה אז יש לכם את זה וצ'יק צ'ק תשתלטו על העסק, בין אם זה במועדון, דרך סוכנות או באופן עצמאי, לחשפנים יש ביקוש רב היום והם מופיעים בהרבה אירועים שונים. כל מה שצריך זה להתחיל להתגלגל למקומות הנכונים, לפרסם את עצמכם באינטרנט ולראות לאן זה מוביל אתכם. ואל תשכחו תמיד אפשר להתחיל בסוכנות לצבור ניסיון ואז לפרוש לניהול עצמכם.

מה שלא תחליטו לעשות, אני בטוחה שתמצאו את דרככם, זו שתרגישו בה נוח ונכון. וזכרו לעולם לא לעשות מה שאתם לא רוצים לעשות. אתם שם מבחירה, בשנייה שנמאס לכם פשוט תפרשו לפנסיה מוקדמת. שיהיה בהצלחה!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: