חשפן במסיבת רווקות בספא

חתונה הוא עניין מלחיץ ביותר ואני לא מדבר על לבחור את הבחור הנכון. השלב שאחרי, בו צריך לדאוג לכל כך הרבה דברים ורוב העבודה נוחתת על הכלה. רגע לפני שהכול מתחיל מגיעה מסיבת הרווקות, לילה אחרון שלך ושל החברות. ערב שבו מותר לעשות ולשתות הכל. מסיבת רווקות בספא תעניק לכן את הרוגע שצריך רגע לפני החתונה. טיפולי ספא, מסאז'ים ועוד. פינוקים שיעזרו לכלה להשתחרר ולאגור כוחות ליום הגדול.

 

מסיבת רווקות בספא לא דורשת הכנות רבות מצד המשתתפות – אין אוכל להכין, אין בית לנקות רק לנוח ולהשתחרר. כל מה שצריך הוא להזמין את אחת מחבילות הספא, להגיע ולתת למטפלים לפנק אתכן. לעומת שאר מסיבות הרווקות בהן צריך להקשיב או לאפות, במסיבת רווקות בספא אין דרישות מיוחדות רק אחת להירגע.

כל החברות מתכנסות באחד ממלונות הספא, מקבלות חדר, עולות על החלוקים ומגיעות לג'קוזי. בקבוק ראשון של שמפניה והמצב רוח גם מתחיל לעלות. לאחר כמה דקות בג'קוזי אתן עוברות לטיפולי פנים מפנקים והכל ביחד כל החברות. לאחר כמה שעות של טיפולי ספא אתן מגיעות אל חדר האוכל לארוחת ערב בריאה וטעימה.

בחדר האוכל כל החברות יושבות ביחד ומחליפות חוויות על היום המפנק שעברתן עד עכשיו. למי שרוצה להשלים את החוויה ולקיים מסיבת רווקות כמו זו של הבנים אפשר להזמין חשפן או כמה חשפנים.

חשפן יכול להוסיף הרבה פלפל למסיבת הרווקות – הריקוד, הזימה והעירום יוציאו הרבה מהחברות המשתתפות. חשוב ביותר לבדוק לפני הזמנת החשפן אם לאחת מהבנות יש בעיה עם הנושא.

בבוקר לאחר לילה של טירוף חושים והרבה אלכוהול,עולים לחדר האוכל לארוחת בוקר מפנקת. חשוב לזכור שכל מה שקרה במסיבת רווקות בספא נשאר בין החברות ולא יוצא. קצת מסתורין. לבנות שרוצות פרטיות, חברות מציעות ווילה פרטית מדהימה עם כל הפינוקים . הווילה גם נותנת אפשרות לבחור מסיבת רווקות בספא. מטפלים יגיעו אליכן אל הווילה ויעניקו לכם טיפולי ספא מפנקים.

נושא האוכל גם נסגר מראש, הווילה תספק לכן ארוחת ערב מפנקת וגם אלכוהול. מסיבת רווקות בספא היא חוויה שעולה הרבה כסף ולא תמיד יש לכל הבנות את הסכום, וודאו לפני שאתן סוגרות על מקום את נושא התקציב.

ולמי שאין מספיק תקציב למלון ספא, אפשר לעשות יום כיף באחד ממועדוני הספא ביחד עם כל החברות. מועדוני הספא מוכרים חבילות של כמה טיפולי ספא, בחרו את החבילה שמתאימה לתקציב שלכן.

רעיון נוסף הוא לעשות מסיבת רווקות בספא בבית הכלה או של אחת החברות. מטפלי ספא יגיעו אליכן ויעניקו לכן את הטיפולים באווירה אינטימית.

המגבות והסדינים שבהן תשתמשו לא מגיעים ממכבסה והאוכל מוכן במקום טרי וטעים. החיסרון היחיד הוא: הניקיון והכביסה שאחרי מסיבת רווקות בספא, לעצלניות מביניכן אפשר להזמין עוזרת באופן חד פעמי וכך לסגור את כל עניין הניקיון.

חווית ספא זה מה שאתן צריכות, מה שנשאר הוא לבדוק מה באמת מתאים לכן.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: