חשפניות זומביות

מה יכול להיות יותר נחמד מלצפות בסרט אימה מהסוג הישן? זומבים, ידיים קטועות, שפריצים לא אמינים של דם. התשובה היא סרט אימה עם זומבים בו כוכבת פורנו סקסית במיוחד שמגלמת תפקיד משמעותי. הו בדיוק המצב האידיאלי שהושג בסרט "חשפניות זומביות" בכיכובה של ג'נה ג'יימסון כוכבת הפורנו הגדולה.

 

מלבד ג'נה ג'יימסון מככבים בסרט גם ג'נה ג'ונסון, רוברט אנגלוד, רוקסי סיינט, ג'ואי מדינה, שרמון מור, פני דרייק וג'ניפר הולנד.

הסרט מספק עלילה מוכרת של סרט אימה זול. בעיירה אמריקאית קטנה וטיפוסית למדי, מנהלת הממשלה האמריקאית מחקר גנטי סודי. המחקר אינו נוחל הצלחה, הניסוי נכשל, וכך משתחרר וירוס מסוכן שהופך אנשים לזומבים. למכון המחקר מגיעים חיילים שמטרתם – לחסל את כל הזומבים. אחד החיילים נפצע ובורח לכיוון מועדון חשפניות קרוב. בצורה זו הווירוס פוגע בקבוצת חשפניות והופך אותן לזומביות שכל רצונן זה לשחוט את הגברים שנמצאים בעיירה (וגם קצת נשים).

אפשר לקטלג את הסרט כ- "סרט אימה", אך אפשר גם ללכת הפוך לכיוון הקומדיה – "חשפניות זומביות" הוא פרודיה מטורפת בשילוב ציצים ותחת. שלל בדיחות על ג'ורג' בוש והרבה דמיון מפותח הופכים את הסרט לז'אנר לא ברור של אימה, קומדיה ופורנו רך.

העלילה לא מעניינת יותר מדי, ג'נה ג'יימסון לעומת זאת, היא סיפור אחר לגמרי. מדובר באחת משחקניות הפורנו המוכרות והגדולות ביותר. היא נכנסה לעסקי חשפנות עוד בהיותה בתיכון ומאז דבר לא עצר אותה. ג'נה בעלת שדיים יפיפיים ומנותחים, שיער בלונדיני ובטן שטוחה, מפזזת על הבמה בלווי מוזיקה סקסית ומורידה את בגדיה.

ג'נה היא הראשונה שננשכת על ידי החייל והופכת לזומבית. ברגע שמתאפשר לה היא חוזרת לבמה, גרונה שסוע וכולה מרוחה בדם, היא נותנת הופעת חשפנות משגעת שמטריפה את כל הגברים הישובים בחדר וגורמת להם לשכוח שהיא בעצם מתה.

לאחר ההופעה המרשימה היא לוקחת את אחד הגברים ל"לאפ-דאנס" פרטי שבמהלכו היא חותכת לו את הזין עם השיניים ואוכלת אותו. "חשפניות זומביות" הוא סרט מאוד אירוני ומשדר אמת מסוימת – אני מאמינה שכל חשפנית מדמיינת כמה נהדר זה יכול להיות לחתוך לאחד מהלקוחות שלה את הזין.

בקיצור, יש בסרט את כל מה שצריך כדי לגרום לגבר הממוצע לצחוק, לבכות ולקבל זיקפה. את הסרט אפשר להוריד מהאינטרנט, אך זכרו אין מדובר בסרט פורנו. אם אתם מחפשים חדירות ויציאות, לא תמצאו את זה כאן. במקרה כזה פנו לסרטים קודמים של ג'נה ג'יימסון, שם לא תתאכזבו. בסרט חשפניות זומביות יש בעיקר ריקודים ארוטיים ואפקטים גרועים, לא תזכו להרבה הצצות בחלקים הקדמיים שמתחת לחגורה, אבל ציצים יש מספיק.

הסרט יכול בקלות להיות אלגוריה למצבן הנפשי של החשפניות, נשים שמתפשטות למחייתן או מוכרות את גופן – לעיתים קרובות מנתקות את עצמן מגופן והופכות באופן מטפורי לזומביות. הן מדחיקות את הרגשות שלהן והופכות למכונות. "חשפניות זומביות" הוא קומדיית אימה מטומטמת שיכולה בקלות לשמש תזה לעבודה בתואר ראשון בפסיכולוגיה. לא ברור עם זה נעשה במחשבה תחילה או פשוט אינטרפרטציה חופשית שלי.

איך שלא תיראו את זה ומאיזה סיבה שלא תהיה, אפשר למצוא בסרט דברים שאולי לא נראים במבט ראשון. ואולי לא. תראו ותחליטו בעצמכם.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: