חשפניות למסיבות ואירועים

מי לא אוהב מסיבות ואירועים? תמיד מחפשים סיבה למסיבה בכדי לכנס את כל החברים והקרובים, ולחלוק איתם תאריך או אירוע המשמעותיים עבור חיינו. החל ממסיבת גיוס או שחרור, מסיבת יום הולדת, מסיבת רווקים וכלה באירועים למיניהם כדוגמת ערב נשים או גברים, ערב גיבוש בעבודה, אירועים המציינים תפנית משמעותית בחיים, שליחות לחו"ל וכדומה. כאשר מתחילים בארגון המסיבה או האירוע מהר מאוד מבינים שלא הכול דבש. איך תארגנו את המסיבה המושלמת ומהי האטרקציה שתוכל לשבור את הקרח?

 

לכאורה על פניו לתכנן מסיבה נראה כמשהו פשוט ומהנה, אולם הדרך עד לערב הנוצץ היא ארוכה. יש כל כך הרבה פרטים שצריך לדאוג להם. ראשית המשתתפים, את מי מזמינים וחס ושלום לא לשכוח אף אחד, שכולם יסתדרו האחד עם השני שמא ייווצר מצב של אי נעימות או מבוכה, האם זהו אירוע רק עבור המעגל המצומצם או עבור הרחב יותר.

לאחר שרשימת המוזמנים נסגרה, ניתן לעבור לכאב הראש הבא והוא מיקום המסיבה, בהתאם למספר הנוכחים אפשר סוף סוף להחליט היכן תתקיים המסיבה או האירוע.

את המשוכה הזו עברנו ועכשיו הגיע שלב האוכל, האם להכין לבד, קייטרינג, או פשוט לקנות אוכל מוכן וכול זה כמובן לצד אלכוהול משובח וקינוחים בלתי נשכחים.

השאלה הגדולה היא מה תהיה התוכנית האומנותית או ההפעלה שתתפוס את מרכז הערב? אחרי הכול אירוע או מסיבה אינם מסתכמים רק בארוחה טובה ודשנה.

איזו הפעלה היא המפתיעה, הפרובוקטיבית והשונה ביותר? איזו הפעלה תהפוך את הערב למשעשע, מביך ומשחרר? לאלו שעדיין לא הצליחו לנחש המדובר הוא בהפעלת חשפניות למסיבות ואירועים. לפני שמתחילים להתחמם ולנסות ולרסן את ההורמונים יש להצטייד במספר טיפים.

  1. טיפ ראשון – חשפניות במסיבה או אירוע יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת אך יחד עם זאת מביכה, לכן דרושים המוזמנים המתאימים ולא סבא סבתא וכדומה שיחטפו דום לב עוד בתחילת הערב. חשפניות מומלץ להזמין בעיקר כאשר עורכים מסיבות או אירועים עבור גברים, או לפחות עבור חבר'ה צעירים עם ראש פתוח והכי חשוב קלילים, שמא הגברים שבחבורה יקבלו מבטי זעם מחברותיהם.
  2. טיפ שני – מסיבה מסוג שכזה מומלץ לערוך במקום אינטימי כדוגמת בית, חצר, שפת בריכה וכדומה מה שרק יתרום לחימום האווירה ולשחרור.
  3. טיפ שלישי – אלכוהול והרבה, הוא רק תורם לשחרור, להנאה, להשתטות. מומלץ להתחיל מעט ולאט מתחילת הערב כך שכאשר חשפניות למסיבות ואירועים יכנסו בהפתעה לחדר מצב הרוח יהיה טוב וקליל.
  4. טיפ רביעי ואחרון – לא לגלות, מארגן המסיבה המזמין חשפניות לאירועים צריך לשמור על דיסקרטיות, כך אפקט ההפתעה גדול יותר ולאורחים לא יהיה מושג לקראת איזו חוויה הם הולכים להיחשף במהלך המסיבה או האירוע.

לאחר כול זה הגיע הזמן להיכנס לעניינים, לאלו החושבים כי ערב עם חשפניות הוא לגברים בלבד כדאי לצאת מהמיתוס הזה, מדוע נשים לא יכולות גם הן ליהנות מערב בו נשים מתערטלות ומתחככות כמעט ללא בגדים? להיפך זוהי חוויה חד פעמית עבורן אז מדוע לא לקחת את זה למקום של הכיף, ההנאה וללמוד תנועה מגרה אחת או שתיים.

ולבעלות התעוזה אפשר לדאוג שבאירוע הבא יהיו גם חשפנים למסיבות ואירועים שגם הן יוכלו ליהנות קצת.

זוהי חוויה משעשעת ושונה, קל וחומר עבור נשים – זה רק מגרה יותר את כול הנוכחים, ובינינו גם נשים שיעשו פרצוף בהתחלה ייהנו מכול רגע.

כול שנותר הוא רק למצוא את התירוץ לערוך מסיבה או אירוע, ובטלפון אחד הערב מקבל כיוון אחר לגמרי, כמו שנאמר לגעת בפרי האסור. החברים כבר ימשיכו לדבר על המסיבה הזו לעוד זמן רב. אז מה כן? את זה אסור לגלות, הכול נשאר שם במסיבה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: