חשפנים למסיבת רווקות

רגע לפני שפוסעים לעבר החופה, רגע לפני האירוע הגדול של החיים, רגע לפני שהאישה נכנסת לחיי הנישואין ונפרדת מעולם הרווקות, מתקיים ערב בלתי נשכח, חוויה של פעם בחיים- כמובן מדובר במסיבת הרווקות. במאמר זה נעסוק באטרקציות הנלוות למסיבת רווקות ובראשן – חשפנים למסיבת רווקות.

 

מסיבת רווקות היא לא עוד מסיבה שגרתית או ערב רגוע, בו מתכנסות החברות לארוחת ערב רוויה בריכולים – זו מסיבה המסמלת את השינוי המשמעותי ביותר בחייה של כל אישה וככזה הוא מחייב להפוך את הערב למשהו פרוע בו השמיים הם הגבול. הרי ידוע כי הכלה רגע לפני החתונה נמצאת תחת לחצים ומתחים מטורפים, הכול צריך להיות מושלם.

חשוב שהאורחים יגיעו וייהנו, שלא תהיינה פשלות של הרגע האחרון והכי חשוב להיות אחרי הכול ולנשום לרווחה שאכן זו הייתה חתונת המאה.

בגלל כל זה ועוד המציאו את מסיבת הרווקות, ערב בו הכלה לא צריכה לדאוג לכלום רק להגיע להשתחרר, לשתות, ליהנות ולהשאיר בצד את כל הדאגות.

ארגון האירוע, הזמנת החברות, האוכל והאלכוהול ובעיקר ההפעלה שתתפוס את מרכז הערב מוטלים על חברתה הטובה ביותר של הכלה. עכשיו זה התפקיד שלה להיכנס ללחץ, למרוט שערות לחשוב בצורה יצירתית, להפעיל את הדמיון כמה שרק אפשר וכול זה בכדי להפוך את המסיבה לחוויה חד פעמית, מרגשת ומפתיעה.

ועכשיו נעבור לחלק האמנותי….

בחלוף השנים נושא מסיבות הרווקות רק הלכו וצברו תאוצה וכיום קיימות אינספור אפשרויות לחלק האומנותי- אותה הפעלה שתהיה ההפעלה המרכזית של הערב וחייבת להתאים לכל אחת מהמשתתפות – החל מהביישניות והסולידיות שבחבורה וכלה בנועזות והמשוחררות ביותר. נשאלת השאלה איזו הפעלה היא המפתיעה, הנועזת והלא שגרתית ביותר?

איזו הפעלה תגרום לכל אחת מהנוכחות להחסיר פעימה? איזו הפעלה היא של פעם בחיים ולולא מסיבת רווקות בחיים לא הייתן נוכחות בה?

כמובן שהמדובר הוא בהפעלת חשפנים למסיבת רווקות, הם עונים על כול השאלות האלה ואף יותר. אז לפני שמתחילים להתחמם יש לקחת בחשבון דבר אחד או שניים.

דגשים להזמנת חשפנים למסיבת רווקות

ראשית מיקום המסיבה, אם מחליטים להזמין חשפן אחד או שניים, מומלץ שהאירוע ייערך בבית או של הכלה או של אחת מחברותיה, חייבים מקום אינטימי זה רק מוסיף לריגוש – אחרי הכול, אם המסיבה תיערך על חוף הים, יהיה קצת מוזר לראות פתאום גברים מתפשטים לעיני כל (למרות שבמקרים מסוימים גם זה אפשרי).

שנית המשתתפות, אם מדובר בבחורות שמרניות / לא קלילות, שהסיטואציה תגרום להם למבוכה ואי נוחות, אולי עדיף לוותר. אמנם אין יותר כיף מלעשות משהו סוף סוף לא שגרתי אבל לא לכולן זה מתאים.

אחרון חביב זה האלכוהול, חשוב להתחיל ערב שכזה בכוס יין או במשקה חזק יותר בכדי להיכנס לאווירה הנכונה ולהשתחרר כי כול הערב והאקשן עוד לפניכן. לאחר כל זה הגיע הזמן לגלות מה בעצם עושים חשפנים במסיבת רווקות.

אז ככה, לאחר שהבנות מתודלקות ושבעות מארוחת ערב מפנקת, יכנסו הביתה גבר או שניים. לעיתים הם באים במדי שוטרים בשביל הקטע, ואז מתחילה המסיבה האמיתית.

עם מוזיקת רקע חושנית וסקסית, הבנות תשבנה מרוכזות בחדר והכלה יושבת במרכז קשורה לכיסא. מכאן השמים הם הגבול, אט אט הם ישילו את בגדיהם מעליהם ויישארו עם תחתון מינימאלי ועם "חבילה" עצומה. ואז לצלילי המוזיקה הם יתחילו להתערטל ולהתחכך עם החבילה שלהם בנשים, יתיישבו עליהן ויתנועעו.

מי מכן שמרגישה מעט מובכת זה בסדר לבקש שיפסיקו או לזוז קצת למטבח לשתות משהו, הכי חשוב לזכור שהכול נעשה בקלילות ובכיף.

לגבי כלת הערב לה מגיע טיפול קצת אחר, בזמן שהחשפנים התערטלו להם על החברות והכלה חייכה והשתעשעה מכך, אחד מהם יעבור לכלה יישב ויתנועע מעליה, יתחכך עם חבילתו בה, אפשר ששני חשפנים יערכו לה טיפול כפול, מה שישעשע את שאר הבנות כמובן. לאחר מכן תתחיל מסיבת ריקודים עם החשפנים, אם אפשר לרקוד ולהתחכך בגבר חסון, שרירי וקצת מזיע אז מדוע לא?

מה שבטוח שאף אחת לא תשכח את הערב הזה ובטח שלא הכלה עצמה. כמובן שכמו בעולם הגברי – סודיות חייבת להישמר לגבי מה שקרה במהלך הזמנת חשפנים למסיבת רווקות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: