חשפנית במסיבת רווקים על יאכטה מפוארת

אם אתם מאלה שמתחתנים אחרונים הרבה אחרי לימודים, בזמן בו כולם עובדים בעבודות מכניסות. אחרי הרבה חתונות ומסיבות רווקים שאתם הייתם המארגנים, מגיע לכם הזכות ליהנות. לכולם יש כסף וכולם רוצים קצת חופש מהאישה ומעבודה. החתונה האחרונה היא התירוץ לנשים לסוף שבוע עם החתן. אין אישה שלא תיתן לבעלה לשמח את חברו, ככה כולם מוכנים ומאורגנים לחוויה, לא עוד ערב במועדון חשפניות. אתם צריכים לחשוב בגדול – מסיבת רווקים ביאכטה מפוארת – רק אתם והים. מתארגנים כולם ביחד לנסיעה, מארגנים תיק ויוצאים לאחת מהמרינות בארץ.

ביאכטה יש הכול – מסך ענק ג'קוזי סלון וכמובן סיפון עם נוף לים, חוויות מסיבת רווקים ביאכטה מפוארת היא מה שאתם צריכים. עברתם את הגיל של מסיבת רווקים בבית החתן או חברים – כולם עם משפחות. בטח שלא על חוף הים, שם החול נתקע בכל מקום בגוף, ובנוסף חוסר בשירותים ובשולחן נוח כבר לא מתאים לחברים.

אתם רוצים מסיבת רווקים אחרת עם אופי יוקרתי ולכן הפתרון עבורם הוא: שכרו יאכטה, טבח פרטי ואולי תיקחו חשפנית שבאמצע הים תערוך עבורכם הופעה פרטית.

שוכרים יאכטה, סקיפר ואולי טבח ויוצאים אל עבר הים הפתוח, אתם יכולים לעגון באמצע הים ולעלות על ציוד צלילה, לרדת אל המים לצלילה מהנה כל עוד יש לכם את התעודות הנכונות. אפשר גם להביא ציוד צלילה ולצוד בים הפתוח כמה דגים טובים. את הדגים וכמובן גם את תוספת יכין השף הפרטי שבא איתכם למסע.

אפשר לשדרג את מסיבת רווקים ביאכטה מפוארת ולא רק לשוט אל עבר הים הפתוח. לא הרבה שעות מפרידות בין ישראל לקפריסין. השיט לקפריסין הוא לא ארוך וזה מסע נחמד שיכול לגבש את החברה. ואם כבר נשארתם לילה במרינה בקפריסין, אפשר להשתולל ולהזמין עוד כמה חשפניות שישלימו את החוויה.

לטיול כזה יש להתכונן אחרת צריך להתארגן על דרכון בתוקף. יש לדבר עם בעל היאכטה ולשאול אותו על התכניות שלכם.

בנוסף יש לקחת בחשבון שטיול כזה עולה הרבה מאוד כסף לכן קחו את כל אלה בחשבון. מסיבת רווקים ביאכטה היא מסיבה שתזכרו כל החיים, לא לכל אחד יצא להגיד שהוא היה במסע שיט ביאכטה פרטית לקפריסין וחזרה.

אופציה זולה יותר היא השכרת יאכטה שתעגון במרינה, ליאכטה אפשר להזמין את כל החברים גם אלה שיש להם מחלת ים. אם נשארים במרינה אפשר להזמין חשפנית או חשפניות שינעימו את הזמן שלכם ושל החתן במרינה.

את האוכל אפשר להביא אתכם, היאכטה מצוידת במטבח איכותי ומשוכלל. אם לא בא לכם אפשר להזמין אוכל ליאכטה או שף פרטי שיבשל עבורכם.

אחרי שכולם כבר התחתנו והלחץ על חתונה נפל רק עליכם אתם האחרונים , מגיע לכם הטוב ביותר ומסיבת רווקים בצורת יאכטה היא הפתרון הטוב עבור החתן הלחוץ.

לא משנה אם יצאתם לים או נשארתם בחוף החוויה של ערב ביאכטה תמיד יעלה בכל אירוע משפחתי בו החברים יהיו נוכחים. אבל מה שקרה בים הפתוח נשא בין החברים ובין הים השקט.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: