חשפנית ומשחקי שתייה למסיבת רווקים

האורח החשוב והנכבד ביותר בכל מסיבת רווקים הוא האלכוהול. זה לא שהחתן אינו משמעותי חס וחלילה, אבל האלכוהול משחק תפקיד מרכזי. כל מסיבת רווקים שמכבדת את עצמה צריכה להיות מפוצצת באלכוהול מכל הסוגים והמינים.

ישנו פתגם "נכנס יין, יצא סוד", עליו מתבססת מסיבת רווקים. ככל שהמוזמנים שיכורים יותר כך הם חולקים יותר סיפורים מביכים ושטויות מטורפות. הדרך הבטוחה ביותר להגיע לארץ השכרות המובטחת היא לשחק משחקי שתייה. כך, עד להגעתה המיוחלת של חשפנית, כולם יהיו כבר מבושמים מספיק כדי להשתחרר וליהנות כמו שצריך.

משחקי שתייה אפשריים:

 • תמיד נחמד לשלב משחקי שתייה עם משחקי קלפים. ווטרפול הוא משחק שמתאים למטרה זו – מניחים את כל הקלפים בערימה וכל אחד מושך קלף בתורו. לקלפים מסוימים יש חוקים לדוגמא: 
  7 – כולם משחקים את המשחק "שבע בום" מי שהתבלבל שותה. 
  9 – רק הבנות שותות. 
  6- רק הבנים שותים. 
  היופי במשחק שתייה זה הוא, שאתם יכולים להמציא את החוקים! נגיד מי שמוציא נסיך צריך למנות את שמות 12 השבטים, אם הוא מתבלבל הוא שותה.
 • NEVER – משחק המוכר לכולם. אחד המשתתפים מספר על דבר שהוא מעולם לא עשה, כל מי שכן עשה דבר זה צריך לקחת שלוק מהאלכוהול שלו. לדוגמא: "אני מעולם לא עשיתי תאונה". כל מי שעשה תאונה שותה.
 • אפשר לבחור מילה שאסור לומר אותה במהלך הערב – מי ששוכח ואומר אותה בטעות צריך לשתות. זו יכולה להיות מילה שמאוד קשה לא לומר אותה, כמו "אני" או מילה שקשורה לחתונה, לדוגמא: "חתן" או "כלה".
 • צפייה בסרט מסוים ושתייה ברגעים מסוימים. לדוגמא: צופים בסרט של באגס באני וכל פעם שהוא שובר את חוקי הפיזיקה, כולם שותים.
 • אפשר להחליט שבמהלך הערב מותר לדבר רק בחרוזים, מי שלא מצליח – חייב לשתות שוט. לאט לאט, כבר לא יהיו חרוזים, רק שיכורים.
 • על אותו רעיון, אפשר להחליט שמותר לדבר רק בשאלות. מי שמתבלבל ולא שואל חייב לשתות.
 • אפשר לשחק משחק פוקר, במקום הימורים על כסף – שותים.
 • משחק התנועות – יושבים במעגל (או עומדים), הראשון בתור מתחיל בתנועה אחת. השני צריך לחקות את התנועה ולהוסיף תנועה משל עצמו, וכן הלאה. האדם שמתבלבל או אינו זוכר את אחת התנועות שיש ברצף צריך לשתות.
 • מתיישבים סביב שולחן. במרכז השולחן מציבים כוס שתייה. הראשון בתור מנסה להקפיץ מטבע על השולחן ולהכניסה לתוך הכוס. אם הוא מצליח, הוא בוחר את האדם שישתה שוט או כוס של משקה אלכוהולי .אם הוא לא מצליח לקלוע לכוס, הוא צריך לשתות. אפשר לשחק משחק שתייה זה לפי התור, או להחליט מי השחקן הבא על פי סיבוב בקבוק.

יש אינספור משחקי שתייה שאפשר לשחק. מעבר לכך, ניתן לקחת כל משחק אחר שאתם מכירים ולהוסיף לו שתייה. זה יכול להיות אפילו יותר כיף ממה שחשבתם. מה שכן, רצוי לא לערבב בין יותר מדי סוגי אלכוהול. קוקטיילים זה נחמד, אך לא מעבר לכך (מכיוון שזה יכול לגרום לכם להרגיש רע במיוחד, הקאות, כאבי ראש וכדומה).

רצוי לקבוע מראש היכן אתם ישנים ומי הנהג התורן. אם מדובר בבית של חבר, רצוי שכולם יישארו לישון אצלו עד אור הבוקר. בצורה זו אף אחד לא ימנע מעצמו את הכיף של מסיבת הרווקים ואף אחד לא יסכן את עצמו או אחרים בגין נהיגה בשכרות.

שיהיה בכיף!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: