חשפנית ושף פרטי במסיבת רווקים

כל אחד מאיתנו כבר טעם המון מסיבות רווקים, חלקן היו הפקות ענק וחלקן היו צנועות הרבה יותר. אבל נושא אחד תמיד לא הבנתי למה אנחנו הגברים חייבים להכין את הבשר, לחתוך את הצ'יפס ושאר הכנות האוכל. וכמובן אי אפשר לשכוח את הקנייה של האוכל. צריך רכב ועוד חבר ולא תמיד כולם יכולים להתפנות לקניות ביום שלישי בצהריים. שף פרטי במסיבת רווקים הוא הפתרון עבור אלה שלא רוצים להתעסק יותר מידי עם ענייני האוכל. כל מה שצריך הוא להתקשר ולחגוג עם שף פרטי במסיבת רווקים – לסגור את המחיר הארוחה ולא לשכוח לתת לשף את מיקום המסיבה.

 

שף פרטי במסיבת רווקים יכול גם לעשות לכם סדנת אוכל ואתם הגברים שחשבתם שאתם יודעים הכל על בשר. אתם תגיעו החוצה אל המנגל אבל לא אתם תהיו האחראים. שף פרטי במסיבת רווקים ילמד אתכם דבר או שנים על איך להכין בשר טוב לעל האש ועוד עצות שיעזרו לכם להיות בעלים למופת.

נושא האוכל לא חייב להיות בשר, שפים רבים מתמחים בסגנונות שונים של אוכל. ואם כבר הזמנתם שף פרטי אולי כדאי להחליף את הבשר בארוחת פירות ים ענקית כזו, שרק שף פרטי יודע להכין.

מה יותר נחמד מארוחה מלאה ומפנקת שאתם לא הייתם שותפים לה ורק אכלתם. וכאן הזמן להכניס כמה חשפניות ולהתחיל להשתולל. בדרך כלל אתם מסריחים מהמנגל אבל הפעם כולם נשארו נקיים ומטופחים וככה יותר כיף לקבל את החשפניות.

מחיר התענוג משתנה ככל שהשף יותר מוכר ובעל שם – מחיר המנה עולה. וכמובן הרכב המנה אותה הזמנתם, ארוחה בשרית תעלה יותר מארוחה חלבית.

שף פרטי יכול להגיע לכל מקום שתבחרו, אם זה לבית של החתן או בית של אחד מהחברים ואם תרצו השף יכול להגיע גם אל היאכטה שהשכרתם.

אתם תדאגו לכמה דגים תשתו כמה בירות והשף ידאג להכין לכם את הדגים בצורה הטובה ביותר. וכל מה שיישאר לכם הוא לשבת בסיפון ולחכות לארוחה טובה, לנוח מהדיג עם כוס יין. עוד נושא נכבד שסוגר השף הפרטי הוא נושא הניקיון, לאחר הארוחה הגדולה מגיע צוות ניקיון שבא עם השף והבית נשאר נקי כך שהחברה או האישה לא תרגיש מה עבר על הבית.

אם אתם בנים שיכולים לוותר על חוויות המנגל ובא לכם ליהנות מאוכל איכותי ומארוחה שרק שף יכול להכין.

קשה מאוד לבחור איזה אוכל לבחור ואיזה שף לבקש. אבל לפני הכל בררו את נושא התשלום. בדקו אם כל החברים יכולים לעמוד בהוצאה.

ושאלה חשובה נוספת היא שאלת הכשרות, אתם חייבים לוודא עם כל החברים אם אתם יכולים להזמין אוכל לא כשר.

ומעל הכל אם אתם יודעים שהחתן אוהב בשר ואתם מאוד רוצים פירות ים אז תזמינו לבד פירות ים ואתם תאכלו עם החתן בשר כפי רצונו זה היום שלו והוא הסיבה למסיבה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: