טיפים להזמנת חשפן למסיבת רווקות

חשפן במסיבת רווקות יעביר לכן ערב פרוע ומדהים. אם בא לכן משהו קצת לא שגרתי, אטרקציה שתשבור את כל הקרח בערב ויקרב אתכן הבנות, חשפן זה התשובה. אך לפני שאתן מזמינים חשפן, חשוב לבדוק כמה דברים. ריכזנו עבורכן כמה טיפים והמלצות לפני הזמנת חשפן.

 

יש ערב אחד בחיים עליו מדברים לא מעט לפני ואחרי. מטרתו היא הנאה, כיף, שבירת שיגרה. בערב זה הכול מותר והשמיים הם הגבול, המדובר כמובן בחגיגת מסיבת רווקות. זוהי מסיבה שנועדה לפרק ולשחרר את כל המתחים, הלחצים והעצבים בהם נמצאת הכלה לעתיד ערב חתונתה, לכן עורכים אותו בסמוך מאוד לחתונה- כך הוא אפקטיבי יותר. הכלה שבמשך חודשים עסוקה בארגון הערב עליו חלמה כל חייה ורוצה שהכול יהיה מושלם עד הפרטים הקטנים ביותר, עושה הפסקה לערב אחד בו הכול סובב סביבה והיא לא צריכה לנקוף אצבע בארגונו.

בדרך כלל תפקיד הארגון מוטל על החברה הטובה ביותר של הכלה, היא השוברת את הראש מה לעשות ואיך, מה יעשה הכי טוב וכיף עבור חברתה. וכול שעל הכלה לעשות הוא להגיע לערב המוקדש כל כולו עבורה ולהיפרד מחיי הרווקות שלה לנצח. אז מה בעצם ניתן לעשות כדי שהערב יעמוד בכל הציפיות, ערב נועז, מקורי, לא שגרתי, משחרר ומהנה? הדברים הפשוטים ביותר עמם מתחילה החברה בארגון המסיבה הם: מספר המשתתפות, סוגי האלכוהול שיוגשו במהלך המסיבה והאוכל או קנוי ומוכן או שכל חברה תורמת ומביאה עמה תבשיל כזה או אחר.

ואז מגיע מרכז הערב, איזו הפעלה היא האחת והמתאימה?

חשפן כמובן, לפני שמתחילים להזיל ריר ולפנטז יש להצטייד בכמה טיפים להזמנת חשפן:

  1. טיפ ראשון– מדוע לא להשתטות לערב אחד? מדוע לא לעשות משהו קצת יותר נועז ולשבור את השגרה המשעממת, אחרי הכול מותר להסתכל אסור לגעת. מסיבת רווקות היא בדיוק התירוץ הנכון לערוך ערב בנות שונה הקורה פעם בחיים.
  2. טיפ שני– חשוב לזכור שמעטות הנשים, אם בכלל, שזכו בחייהן לראות חשפן חסון ושרירי מתערטל מולן, כמה נשים באמת הולכות למועדון חשפנות לראות חשפנים? לכן זה הזמן להזמין אחד או שניים כאלה לערב בלתי נשכח שאחרת לא בטוח שאי פעם הייתן חוות אותו.
  3. טיפ שלישי– מיקום המסיבה, אם מחליטים להזמין חשפן למסיבת רווקות, מומלץ שהמסיבה לא תיערך בבית של הכלה או אחת מחברותיה – זה ייצור מעיין מבוכה ואי נוחות, לכן עדיף מקום ניטראלי. לאלו שרוצות, ניתן ללכת למועדון חשפנים ולאלו הרוצות יותר אינטימיות וייחוד – וילה או צימר הן האפשרות האולטימטיבית. וכך כולן ירגישו בנוח וירשו לעצמן להשתחרר עד הסוף. לאחר שנבחר המקום, התפריט שיוגש במהלך הערב, יש להחליט בהתאם למספר החברות האם חשפן אחד או שניים?
  4. טיפ רביעי– אם כבר מזמינים חשפן אז מדוע לא שניים, זה רק יכול לתרום לאווירה, להנאה ולשחרור בפרט אם יש מספר לא קטן של משתתפות. חשוב לזכור, זו חוויה חד פעמית אז מדוע לא להעצים אותה יותר?
  5. טיפ חמישי– חשוב מאוד לרחרח לפני בקרב החברות מה דעתן, אם מדובר בחברות דתיות, מאופקות וביישניות, זה יכול להעכיר מעט את האווירה וליצור מצב לא נוח עבור הכלה. לכן יש לערוך עבודת שטח קודם לכן, אם החברות לא ייהנו, אולי כדאי לוותר.
  6. טיפ שישי – לאחר כל אלה, חשוב לזכור את החבר שבזכותו הערב ייראה אחרת לגמרי והוא כמובן האלכוהול, לא לשתות הרבה מדי ולערבב כי אז הערב ייהרס סתם, אבל אפשר להתחיל בארוחה כייפית ולצד זה קוקטילים אטרקטיביים ומרעננים שלאט לאט יעשו את עבודתם. כך כאשר חשפן או חשפנים ייכנסו למסיבה, כולן תהיינה בראש טוב, משוחררות ללא גבולות האי נעימות והמבוכה.
  7. טיפ שביעי ואחרון- על כל החברות לדעת שמסיבת רווקות שכזו לא מצלמים בפלאפון או במצלמה והכול נשאר ביניכן ללא הדלפות החוצה. לנשים, בהשוואה לגברים, קשה לשמור על מסיבת רווקות בשקט. אולם זה עדיף, כך גם המסיבה תקבל עוצמה אחרת מעין – סוד כמוס שנשאר בין הקירות. עכשיו כל שנותר הוא לחכות למסיבת הרווקות הבאה ולעשות בה משהו אחר שייזכר לעוד שנים רבות.
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: