טרנדים חדשים בעולם המסיבות לרווקים / רווקות

בשנים האחרונות מצטמצמים ההבדלים בין מסיבת רווקות למסיבת רווקים. פעם מסיבות רווקים היו ברובן מושתתות רק על חשפניות לעומת מסיבות רווקות אשר להן היה תמיד יותר תוכן במסיבה. כיום, גם הגברים וגם הנשים מביאים הרבה תוכן מעניין למסיבה, ולא רק מה שקשור בחשפנות. אז מהן האטרקציות החמות היום בתחום של מסיבות רווקים ורווקות?

 

כאמור, מסיבת רווקים / רווקות לא כל כך שונות אחת מהשנייה כמו שחשבנו. האוכל הוא נושא חשוב אצל הבנים וגם אצל הבנות . השונה הוא מה אוכלים – בעוד שבנים עפים על סטייקים וקבב ב95% מהמקרים, הבנות מגוונות ומזמינות סוגי אוכל שונים, קייטרינג מיוחד או מאכלי גורמה.

בנושא ההפעלות במסיבת רווקות בנים שונים מבנות, בנים רבים נוהרים אל מועדוני החשפנות ושם לאחר כמה בירות, כמה צ'ייסרים וריקוד פרטי, מסיימים את הערב עם אובדן זיכרון קל. לבנים שלא קיבלו רשות מהחברה, הרעיונות לא רבים – הם נעים בין השכרת ווילה משחקי פוקר וסוני ועד טיול שטח עם כל החברים.

לבנים עם הרבה כסף ישנה אפשרות נוספת – טיול הימורים לפראג או לוגאס, למי שבאת כסף זו לא הבעיה.

מסיבת רווקות שונה, נשים רוצות עניין – לא מעניין אותן גבר מתפשט.

עניין תרבותי הרצאה מעניינת, חשוב הרבה יותר מעירום ואלכוהול, שגם אלה נמצאים במסיבת רווקות במינונים נמוכים מאלה של הבנים, אבל המצב רוח והאווירה דומים מאוד אצל הבנים והבנות.

השוק מוצף בהפעלות למסיבת רווקות, הסדנאות החמות ביותר הן סדנאות הבישול בו אתן תלמדו איך להכין את האוכל ולאחר מכן גם תשבו לאכול את מה שהשף הכין וגם יישאר לקחת לחבר שיטעם קצת.

אם אוכל לא מעניין אתכן אפשר להזמין סדנת צחוק בה תלמדו לצחוק ללא סיבה ורק בשביל הנשמה. לאחר ערב כזה החברות נפתחות ובחתונה כולן כבר מכירות אחת את השנייה.

ואם ברצונכן לשחק אפשר להזמין אומן אורח וביחד איתו לערוך סדנת משחק, כל אחת בתורה תקבל תפקיד ,המנחה יעזור לה לבצע את התפקיד.לאחר מכן תעלו ביחד לקטע קצר שאותו תוכלו לצלם ולהראות בחתונה..

לאחרונה החל טרנד חדש של מסיבות רווקים ורווקות משותפות, במסיבה כזו צריך לבחור הפעלה שתתאים לשני הצדדים. הבנים לא ירגישו בנוח בסדנה בנושא מין והבנות לא בטוח יאהבו את החשפניות.

אפשר לבחור בסדנת ריקודי בטן, הבנות ייהנו מהריקוד והמוזיקה וגם הבנים ירגישו בנוח להיכנס לרחבה ולהתחיל לרקוד ביחד עם הבנות ורקדנית הבטן.

סדנאות למסיבת רווקות עולות כסף לעיתים גם סכומים שלא כל אחד יכול להשתתף.

לפני שאתם בוחרים באחת הסדנאות למסיבת רווקות/ רווקים וודאו עם כל המשתתפים שהסכום מתאים להם.

עוד עניין שצריך לברר על אופי החברות שמגיעות לסדנא, אנחנו לא רוצים לגרום לאף אחת אי נעימות. לכן לפני הזמנה של סדנאות אוכל למסיבת רווקות בררו על עניין הכשרות אולי חלק מהחברות שומרות.

אם אתם מזמינים סדנאות הכוללות מין או שפה לא נאותה בררו עם הכלה וחברותיה אם אפשר לפני שאתם מזמנים.

וכמובן אם אתם יודעים שהכלה אוהבת סדנאות אוכל איטלקי. פנקו את הכלה, זה הערב שלה. לא חשוב איזה סדנא בחרתם, העיקר הוא שבערב שבו כל החברים והחברות נפגשים למטרה אחת לשמח את החתן והכלה. ומטרה נוספת היא לקרב בין כל החברות והחברים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: