לימודי חשפנות

אם תשאלו 10 נשים מהי אחת הפנטזיות הגדולות ביותר שלהן, לפחות שבע מתוכן יאמרו סטריפטיז. ולא משהו חמוד לחבר, אלא חשפנות הארד-קור מול חדר מלא בגברים נאנדרטלים שמגרדים בביצים וצועקים "Take it all off" בקולי קולות.

 

המחשבה על חדר מלא בגברים שרק רוצה לראות אותך מתפשטת, מורידה לאט לאט בגדים, מסתירה טפח וחושפת טפחיים יכולה להלהיט דם של אישה, להתסיס אותה ולגרום לה להיות חמה מתמיד. ולכן בין אם זה רק בשביל לעשות מופע סטריפטיז ליום ההולדת של החבר בפרטיות ביתכם או בשביל לקחת את זה לרמה אחת קדימה ולהתפשט מול זרים, לימודי חשפנות הם פשוט אחלה דבר.

אבל אל תיקחו את מילתי בעניין, תקשיבו לכרמן אלקטרה במקום, היא השיקה ליין של קלטות וידיאו וסרטי DVD שמשלבים אירובי עם סטריפטיז, במילים אחרות גם שומרים על כושר וגם לומדים איך לזוז בתנועות חושניות – שיסעירו את הגברים בחיים שלכן וישדרגו את חיי המין. היום יש אפילו חדרי כושר בתל אביב שמעבירים שיעורים בסטריפ אירובי!

סטריפ אירובי או סטריפ דאנס זה טרנד שהתחיל עוד בשנת 2003 בארה"ב על ידי הכוכבת ההוליוודית שילה קלי, שהתחילה את שיעורי האירובי עם סימנים ארוטיים ואף שילבה את הריקוד על המוט. מאז זו כמו מגיפה שהחלה בארה"ב והמשיכה לארץ. זהו בעצם מחול שהתנועות שלו לקוחות מעולם חשפנות. כך שאם לא מתחשק לכם ללמוד חשפנות רצינית תמיד אפשר לשלב את זה עם התעמלות בריאה.

לימודי חשפנות – איפה?

  • בית ספר לחשפנות – מבית היוצר של בית הספר לריקודים ארוטיים של מועדון חשפנות הבורסה. שם ניתן ללמוד בלט, ג'אז, ריקוד על עמוד, ריקוד על מעקה, בניית מופע שלם ואפילו לימודים עיוניים כמו ההיסטוריה של הריקוד. ללימודים באות בנות מ- 2 סיבות עיקריות, יש כאלו שמעוניינות להפוך לחשפניות ומקוות להשיג עבודה במועדון הבורסה, אלו מתקבלות רק אם הן סקסיות ורווקות. לצדן באות נשים שמנסות לשפר את חיי המין שלהן ועושות זאת למטרת למידה בלבד (פה תנאי הקבלה פחות קשוחים). הקורס עולה 1900 ₪.
  • סטודיו של קרן אורון – מציע שיעורי סטריפ דאנס.
  • סרטי ה-DVD של כרמן אלקטרה גם יעשו את העבודה.
  • המכללה לכושר בשינקין – "Sport Academy" – מכללה להכשרת מדריכי כושר שבין היתר גם מלמדים את המדריכים שלהם סטריפ דאנס.

בקיצור, בימינו זה לא מספיק להיות חשפנית, רצוי להיות חשפנית עם תעודות. כאלו שאפשר יהיה לתלות בבית , ממש ליד המוט ולזכור תמיד את ימי הלימודים הקשים.

בין אם מתחשק לכן ללמוד איך להלהיט את הגבר שלכן, בין אם מתחשק לכן להתחיל לעסוק בחשפנות כדי לחסוך ללימודים (וזה בהחלט כסף טוב) ובין אם אתן רוצות לעשות סטריפטיז לשם הגשמת פנטזיה, לימודי חשפנות זה מה שישיג לכן את זה.

ריקוד חשפנות יוסיף לביטחון העצמי שלכן, יוסיף לחיי המין שלכן, יוסיף למאגר הריקודים שלכן ויוסיף פלפל לחיים. אז שיהיה המון בהצלחה!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: