מסיבת רווקות עם חשפן – סקס עם אחות הכלה

סקס עם חשפן – מסיבת רווקות מיוחדת

השם שלי הוא יונתן ואני חשפן למסיבות רווקות. אני עוסק בתחום כבר יותר משבע שנים ונהנה מכל רגע.

יום אחד הוזמנתי להופיע במסיבת רווקות שנערכה בבית של אחות הכלה, לבשתי את חליפת הכבאי שלי ונסעתי לאירוע. במסיבה היו שלומית הכלה, אחותה מירב ועוד בערך 15 חברות, בזמן שהנשים סידרו את הסלון לקראת המופע , ניגשה אלי הכלה ונתנה לי את התשלום עבור המופע, דבר שהיה מוזר בעיני בגלל שמקובל שהאדם שמזמין את המופע דואג לתשלום ובמיוחד לאחר שאחותה של הכלה התמקחה איתי על המחיר. חשבתי לעצמי שזה לא במקום לתת לכלה לטפל בעבודה השחורה של מסיבת הרווקות שלה אך לא אמרתי דבר כי זה ממש לא היה ענייני. שלומית נתנה לי את הכסף ואמרה שהיא מוכנה להכפיל את הסכום תמורת טיפול אישי, נדהמתי לשמוע כלה שמדברת ככה ליד כל החברות שלה יום לפני שהיא מתחתנת אך עוד פעם זה לא היה ענייני. הבנות ישבו במעגל ואני התחלתי לרקוד, הרגשתי איך האווירה מתחממת עם כל פיסת לבוש שאני מוריד, ההורמונים הנשיים השתוללו כשנשארתי עם תחתונים.

פתאום הבחנתי במשהו שגרם לליבי להחסיר פעימה, מירב אחותה של הכלה. איך לא שמתי אליה לב קודם, היא הייתה יפה כל כך ולא הצלחתי להוריד ממנה את העיניים. ההתמקדות במירב פגמה בריקוד לכן החלטתי להתמקד בשלומית הכלה. רקדתי איתה, נגעתי בה אבל זה לא עזר, מתוך 17 בנות ראיתי רק את מירב.

נשברתי, לקחתי את ידה של מירב והובלתי אותה לרקוד איתי. זו הייתה אהבה ממבט ראשון, לא הרגשתי כך לעולם. כל הריקוד ניסיתי לחשוב מה לעשות כדי לכבוש את ליבה ואז זה הגיעה.

בסוף הריקוד היא הסתכלה אלי בעיניים מחייכות, אני חייכתי חזרה וחום עטף את כול גופי. היא אחזה בידי ולחשה לי באוזן "בוא אחרי". מירב הובילה אותי לאחד מחדרי השינה בבית ושם זה קרה, זו הייתה ההרגשה שלה חיכיתי כל חיי, סוף סוף אהבה אמיתית, לא רציתי שהרגע ייגמר ופשוט הרגשתי איך אני נמס בין זרועותיה. בסיומו של האקט נשכבנו על המיטה, התחבקנו, הייתי כל כך מאושר שהגורל הפגיש בינינו ובפעם הראשונה הרגשתי שלם. הרהרתי במחשבות על כך שאם היא רק תבקש אהיה מוכן לוותר בשבילה על הכול, על עבודתי כחשפן ולחיות איתה באושר עד הסוף. הרגשתי בעננים.

כעבור חצי שעה מירב קמה, נישקה אותי והתחילה לצעוד לעבר דלת חדר השינה, כשהגיעה אליה היא הסתובבה, הביטה בי. רציתי לספר לה על הרגשות שהציפו אותי, רציתי שתדע שאני רוצה שתהיה שלי אך זה לא היה הזמן או המקום, הרי הכרנו רק באותו היום. דבר אחד בטוח – היה אסור לי לתת לה ללכת בלי לקבוע איתה עוד פגישה או לפחות לקחת את מספר הטלפון שלה. שנייה לפני שהיא יצאה שאלתי אותה אם היא רוצה להיפגש שוב והיא ענתה שהסיטואציה לא מאפשרת לה לעשות זאת.

הייתי המום וליבי נשבר מיד, לא הבנתי מה קרה. יצאתי מהחדר לקחתי וצעדתי לקראת דלת הכניסה של הבית, נעצרתי והבטתי בחבורת הבנות אך לא ראיתי את מירב.

הדבר האחרון שראיתי לפני שעזבתי את הבית היה ההזמנה לחתונה שהייתה מונחת על שולחן קטן ליד הדלת ובה היה כתוב: "זוג היונים מתאחד ואתם חוגגים איתנו את אהבתם של יריב ומירב"

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: