מסיבת רווקים בבית לעומת מועדון חשפנות

אחרי שסגרתם את רשימת החברים למסיבת הרווקים ורגע אחרי שסגרתם את התוכניות, החלטתם שאתם רוצים חשפניות וגם סגרתם כמה בנות אתם רוצים ומי רוקד ראשון. מה שנשאר הוא להחליט מה כדאי – מסיבת רווקים בבית לעומת מועדון חשפנות.. מי שמחליט היכן מתקיימת מסיבת הרווקים הוא החתן, זה היום שלו. לו ורק ולו יש את הזכות לבחור בבית או במועדון חשפנות. אתם החברים יכולים לדבר על מסיבת רווקים בבית לעומת מועדון חשפנות, אבל ההחלטה שייכת לחתן. בכתבה הקרובה נדבר על מסיבת רווקים בבית לעומת מועדון חשפנות. נעבור על יתרונות והחסרונות שיש בבית וגם נעבור במועדון חשפנות ונחווה את האווירה.

במסיבת רווקים בבית אפשר לעשות הכל, אפשר להסתובב עם מכנסים קצרים או תחתונים. הגינה מאפשרת מנגל עם סטייקים. המקרר ישמור לכם על הבירות והשולחן בסלון יהפוך לבימה.

אין במסיבת הרווקים שלכם אנשים שאתם לא מכירים. אתם הולכים לשבת בסלון בנוחות מקסימאלית רק אתם והחשפנית. הריקוד והמבטים של החשפנית מופנים רק לכם ורק אתם יכולים לבקש ריקוד פרטי.

אך יש גם חסרונות – בבית אסור לשרוק, קשה להשתולל כי אפשר לשבור חפצים בבית, וגם השכנים עלולים להזמין משטרה על הפרעת מנוחה.

הסלון מתלכלך המטבח נראה אחרי מלחמה ונדרש עוד יום שלם רק לנסות לשחזר את הדירה. לבית אפשר להזמין רק כמה חשפניות ויהיה קשה להחליט את מי להביא את מיצי החתולה או את ריקי השוטרת.

בנוסף אף אחד לא ייגש לכם בירה, אתם צריכים ללכת להביא ואם נגמר אף אחד לא ייסע לסופר להביא עוד. האוכל לא מכין את עצמו צריך לקנות אותו, להסיע אותו, לטפל ולבשל אותו. וכמובן לנקות אחרי כל הארוחה.

אם אתם לא רוצים לשבור את הבית אבל עדין בא לכם לראות חשפניות. תתארגנו על מונית וסעו לאחד ממעודני החשפנות. את הערב אפשר להתחיל במסעדה טובה לאכול איזה סטייק טוב ולהתכונן לשתיה בערב. לאחר הארוחה נכנסים למועדון החשפנות ומתחילים לשתות, החשפניות מתחלפות. כל פעם מגיעה חשפנית חדשה עם תפקיד חדש יש אחות שוטרת כבאית.

כל מה שצריך לעשות בשביל לשתות הוא להרים את היד ואחת המלצריות יבואו ויגשימו את משאלתכם. ואם בא לכם איזה ריקוד פרטי לא צריך לחכות שהיא תסיים עם החבר, פשוט קוראים לעוד בחורה והיא תרקוד איתכם בלבד.

אבל לא תמיד הכל טוב וגם כאן יש חסרונות, לפעמים מושיבים אתכם בקצה וקשה מאוד לראות את החשפניות. המחיר עלול להיות גבוה- גם ארוחה, גם שתייה וגם חשפניות יכול להגיע לנזק כבד לכיס.

בנוסף, יחס אישי לא תקבלו – החשפניות רוקדות מול 100 גברים חרמנים, אין מבטים לוהטים ביניכם לבין החשפנית והבילוי במועדון החשפנות דומה מאוד לבילוי לילי מול המחשב.

לא משנה באיזה דרך תחגגו את מסיבת הרווקים בבית בחוף באילת או באמסטרדם. העיקר הוא החתן הוא צריך להיות מאושר ביום הזה. אתם עוד תדברו על מסיבת הרווקים גם עשר שנים אחריה לא בטוח שתדברו ככה גם על החתונה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: