משחקי שתייה עם חשפנות

אלכוהול הוא מצרך חשוב בכל מסיבה, יש דרך לשתות אבל למה לא לשחק עם השתייה. בהתחלה כולם מצליחים לשחק, אבל אחרי כמה צ'ייסרים של ערק וטקילה כבר קשה לשחק והכל הופך למשעשע ולמצחיק הרבה יותר מערב שתייה רגיל. ישנם המון דרכים לשחק משחקי שתייה. אנחנו נציע רעיון חדש נוסף – משחקי שתייה עם חשפנות.

 
  • טקסס הולדם – את המשחק משחקים כרגיל, בעל היד החזקה ביותר קובע מי מוריד פריט לבוש ובנוסף מי זוכה לכוס בירה מפנקת. לאחר כמה סיבובים השחקנים יהיו פחות לבושים וכמובן האלכוהול יעשה את שלו.
  • בלאק ג'ק – משחקים את המשחק כרגיל רק שהפעם הדילר משחק מול המתמודדים – אם הם ניצחו הוא שותה ומוריד פריט לבוש. במצב בו הדילר ניצח המתמודדים מורידים בגדים ומתחילים לשתות.
  • קליעה לצי'יסר – משחק נחמד הוא להכין שלושה צ'ייסרים ומטבעות של 10 אגורות. כל אחד בתורו מנסה לקלוע בהקפצה את ה-10 אגרות. במידה והמתמודד החטיא את כל השלושה הוא גם שותה וגם מוריד פריט לבוש. קליעה של מטבע אחד מאפשרת בחירת פריט לבוש או צ'ייסר. קליעה של שני מטבעות לא צריך לשתות ולא להוריד פריטי לבוש. המנצח שיקלע 3 מטבעות יבחר מתמודד אחר שישתה או יתרום פריט לבוש. בפעמים הראשונות כולם יקלעו אבל לאחר כמה סיבובים והרבה אלכוהול ה- 10 אגורות יתחילו לעוף ואיתם הבגדים.
  • מי גומר ראשון – כנראה משחק השתייה הקדום ביותר כל מתמודד מקבל כוס בירה ביד. ברגע הישמע הגונג כולם מתחילים לשתות כמו משוגעים. האחרון שמפסיד שותה עוד כוסית והאחד לפני אחרון מוריד פריט לבוש. המשחק בודק מי זה שגומר ראשון ומקבל את התואר המכובד השתיין של החברה. השופט במשחק בודק כמה המתמודד שתה וכמה החולצה והרצפה שתו.
  • שתיין נולד – כל אחד מקבל כמה שניות ראשונות של שיר מוכר, אם אין זיהוי המתמודד שותה כוסית ומקבל עוד כמה שניות עד לזיהוי השיר. למי שחלשים במוזיקה, משחק זה יהיה קצת קשה לכם, לפחות תצאו עם התואר שתיין נולד.
  • משחק הניחושים – את המשחק הבא מומלץ לקיים בפאב, שם המבחר של השתייה גדול. כל מתמודד בוחר סוג של משקה, לח'ברה יש 5 שאלות לנחש מהו המשקה ע"י סידרה של שאלות. אם אין תשובה המפסידים שותים את הניחוש. אם מקיימים את המשחק בבית, למתמודדים יש את האפשרות לשאול על פרטי לבוש וגם סוגי משקאות.
  • חזייה או שתייה – כמו המשחק אמת או חובה גם כאן יושבים במעגל ומסובבים בקבוק של בירה.רק שהפעם לנשאל יש שתי אפשרויות – האחת היא להוריד פריט לבוש השנייה להוריד כוס שתייה. לאחר כמה סיבובים שכולם ישתו הבגדים יתחילו לרדת, וכמות השתייה תרד.
  • למי יש ארוך יותר – המשחק מיועד לשתי קבוצות מומלץ בנים נגד בנות. כל קבוצה מנסה ליצור שביל ארוך יותר של בגדים. הקבוצה עם המרחק הנמוך הולכת לעמדת השתייה להרמת כוסית קבוצתית. את המשחק אפשר לשחק גם בעוד ווריאציות למי יש יותר צבעים, משקל ועוד. היתרון במשחק – כולם נשארים בלי בגדים כבר מההתחלה ותמיד אפשר לשתות עם הקבוצה המפסידה.

לא משנה באיזה משחק תבחרו , המטרות זהות – להוריד בגדים ולשתות רק שהפעם אתם תצחקו כמו שלא צחקתם אף פעם. השילוב של הורמונים ואלכוהול יכול לעשות רק טוב לכל מסיבה רווקים רווקות או סתם יום הולדת.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
יצירת קשר מהירה
צור קשר באמצעות טופס זה: